Gönderen Konu: Spor Yeni Adresi Ne Oldu?  (Okunma sayısı 22 defa)

canakar94

  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1301
    • Profili Görüntüle
Spor Yeni Adresi Ne Oldu?
« : 21 Haziran 2021, 10:58:50 »
Türkiye'de adı yeni duyulan ancak, uzun vakittir piyasada çevrimiçi olarak Haber ve oyun hizmetlerini veren Spor markası bilindiği üzere, orijinal ara yüzünde gri ekran üstünde, sarı, siyah, beyaz fazlalıkla renk tonlarını tercih etmiştir. Lisans ile çalışan, itimatlı programları ile çalışan, güçlü, güvenilir altyapıları ile adından söz ettiren Spor markasının yeni adres, Türkiye sektöründe canlı Oyun oyunları, Oyun oyunları, spor ya da canlı Haber alternatifleri gibi imkânlar ile kullanıcıları karşıladığı, her alanda verdiği çevrimiçi hizmetler ile para kazanma şansını sunmuş bulunduğu görülmektedir.

Bu platformdan Türkiye'de faydalanmak olası olmak ile eş güdümlü, yabancı olması niçini ve alçakta belirti edilen gerekçelere istinaden, vakit vakit Spor yeni adres şeklinde ifadeler ile karşılaşacaksınız.
Yeni bir adresin belirlenmesi, Spor'in hizmetlerinde ya da sağlayıcılarında ya da kullanım gerekçesinde ya da üye hesaplarında değişiklik yapması manasına gelmeyecektir.

İlk defa yabancı bir Haber sitesi ile çalışıyor iseniz ya da Spor markasında favorisen ilk defa adres değişikliğinin yaşandığını, Spor yeni adresi ifadesinin gündeme yaklaştığını görüyor iseniz, sebeplerini de anlamanız gerekecektir. Spor niçin yeni adres belirliyor? Bu aksiliğin ilk karşılığını, SXM Management N.V. ismindeki şirket vermektedir. Bu şirketin Hollanda Antilleri üstünde kurulduğu görülmektedir. Bu ülkenin Sanayi ve Ticaret Bakanlığı üstünden alınmış ticari sicil kaydı bulunmaktadır. Bu ülkenin oyun denetim ve denetleme kurulu üstünden alınmış 80 48 numaralı lisans belgesi ile çalışmaktadır.

Hem de çevrimiçi Spor hizmetlerine baktığınızda, canlı Oyun, Oyun, slot, blackjack, baccarat, rulet, tombala, poker gibi para ile oynanan oyun alternatiflerinin var bulunduğu görülecektir.

Şirket bilgi kapasitesi, lisans belgesi ve para ile oyun oynatma zihniyetinin geçerli olması gibi gerekçeler ile Spor sitesi Türkiye sektöründe, Türk favorisen giriş meşruları niçiniyle kabul edilmemektedir. Kabul edilmeyen site ile alakalı, bilgi teknolojileri etkileşim kurumu üstünden erişim kısıtlama kararı verilmektedir ve Spor giriş sıkıntısı yaşam sürdürmektedir. Giriş aksiliklerini şirket ortadan kaldırmak hedefiyle, yeni adres saptama çalışması gerçekleştirmektedir.

Elbette Spor yeni adres saptama çalışmaları, Spor sitesi Türkiye sektöründe kalıcı olma mevzusu ile alakalı kararlı bulunduğu müddetçe devam edecektir. Oldukça sık Aralıklar ile adres değişiklik işleminin gündeme geldiği belirleme edilen bir programlamayı işaret etmektedir. Spor yeni adresi ne oldu? Spor yeni giriş adresi Spor24 Türkiye ip adresleri üstünden kullanabileceğiniz, Spor giriş sıkıntısı yaşatmayan, en azından ile alakalı henüz erişim kısıtlama kararı verilmeyen son adresi manasına gelmektedir.

Site: https://favorisen.org/